Оплата і доставка | SV Auto

Оплата і доставка

ОПЛАТА

Купуючи автошини або диски в шинному центрі «СВ Авто» оплату можна здійснити наступними способами:
- Безготівковий розрахунок з ПДВ. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок продавця
- Безготівковий розрахунок без ПДВ. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок продавця
- Миттєва розстрочка (ПриватБанк). Комісія по сервісу становить 2,9% від суми покупки щомісяця
- Готівкою та оплата карткою у наших шинних центрах
На всі товари, які були куплені в нашому інтернет-магазині, поширюються умови гарантії. Кожен клієнт має повне право обміняти шини або диски на інші, якщо в процесі шиномонтажу були виявлені ознаки заводського браку. Але це можливо тільки за умови, що товар не має ознак експлуатації тобто відсутні механічні пошкодження, потертості, відколи, подряпини і т.д.).
Зверніть вашу увагу на те, що при покупці дисків, попередньо, перед установкою, необхідно спочатку приміряти диски на ступицю автомобіля (без кріплення) на предмет зачіпання за елементи підвіски або гальмівні супорта. Диски, на які був проведений монтаж автошин, поверненню і обміну не підлягають!
Розміщення замовлення Клієнтом означає, що він згоден з умовами покупки в інтернет-магазині, які викладені вище.

ДОСТАВКА

Жителі м. Івано-Франківськ можуть отримати своє замовлення (при наявності товару на складі) у нашому магазині за адресою Набережна вулиця ім. Василя Стефаника, 46
Для жителів інших міст України наша компанія пропонує здійснити доставку обраного Вами товару через транспортну компанію Нова Пошта, САТ або Делівері. Послуги перевезення оплачуються Покупцем. На сайті компанії-перевізника можна дізнатися детальну інформацію про адреси представництв, а також про вартість і терміни доставки. Доставка проводиться до представництва транспортної компанії у Вашому місті.
(050) 850 36 83